• Mundo Lab
Mundo b

nieuws

Groot nieuws van Ethical Property Europe

Beste leden, aandeelhouders, partners,

Onze tiende verjaardag in 2019 was een belangrijk ijkpunt op de tijdlijn van Ethical Property Europe. We openden ons vijfde Mundo-centrum en pasten de structuur van ons team aan om de evolutie van onze activiteiten te kunnen volgen. Ter herinnering, Ethical Property Europe is de koepelorganisatie en het team dat de 5 Mundo-centra in België ontwikkelt en beheert.

In de loop van de jaren werd het ons duidelijk dat onze bedrijfsnaam, verschillend van onze activiteit de Mundo-centra- verwarrend is, en een onduidelijk beeld schept van onze organisatie. Bovendien zijn de Engelse naam en het achtervoegsel Europe niet erg representatief voor de aard van ons bedrijf, dat essentieel Belgisch is op vlak van activiteiten, aandeelhouders en partners. We gingen daarom op zoek naar een alternatief dat onze identiteit beter weerspiegelt. Na een lang denkproces vonden we de naam waar we de volgende jaren voor kiezen:

Mundo-Lab

Waarom Mundo-Lab?

Mundo is simpelweg waarvoor we bekend staan: onze Mundo-centra. Efficiënt!

Het achtervoegsel Lab staat voor een laboratorium aan ideeën, het creatieve bedrijf dat we zijn. Onze teams innoveren constant op vlak van duurzaamheid, comfort en diensten, in onze nieuwe en bestaande centra. We betrekken bovendien onze leden in het proces. De Mundo-centra worden als het ware geboren in de proefbuisjes van Mundo-Lab.

In België! Door de neutrale naam, en omdat we in België actief zijn, sluit Mundo-Lab beter aan bij onze Belgische roots. Het onderscheidt ons van onze twee zusterbedrijven die gelijkaardige activiteiten uitvoeren: The Ethical Property Company in het VK en étic in Frankrijk. Onze nieuwe naam werkt in alle talen van ons land, en voor de meertalige gemeenschap in onze centra.

 

Hoe zit het met de Mundo-centra in dit verhaal?

De namen van onze centra blijven dezelfde. Desondanks wordt het steeds moeilijker om bij de letternamen te blijven (Mundo-LLN?!). We gaan daarom stilaan naar namen waarbij de locatie van het gebouw duidelijk is: Mundo Madou, Mundo Louvain-la-Neuve enzovoort.

We profiteren graag van deze kans om jullie een mooi en gezond 2021 te wensen, omringd door je naasten.

Tot snel in één van onze centra,

Team Mundo-Lab

 
delen
facebook twitter mail

CONTACT

Mundo-Lab

T. 02 329 00 00
https